Ranking klassement - Dames

ranking
rankingnaam speler1ste Ranking2de Ranking3de Ranking4de Ranking5de Ranking6de RankingTotaal slechtste resultaatTotaal
1Marchetti Corina120901107011012062070550
2Vandereyt Sylvia110100120606010055060490
3Poelmans An6070358010011045535420
3Omloop Peggy10012008090304200420
5Dehasque Stephanie3580100120357044035405
6Vaes Sonja706080100803542535390
7Vanseer Marie-Rose704090110305039030360
8Sagovac Isabelle60705090705039050340
9Mankowski Christine0110603545603100310
9Theys Nathalie800606050603100310
11Geboers Kelly80503535308031030280
12Smets Jinny35607035504529535260
12Leenders Myrthe302080400902600260
12Vanderydt Rita352540351203028525260
15Houben Marina606045405002550255
16Wouters Christel502060500702500250
17Houbrechts Evy50256035406027025245
18Moreas Jessica45204050604025520235
18Leurs Els602035700502350235
18Kerkhofs Caroline303035060802350235
21Polders Carine403050600502300230
21Raymaekers Silke30505060353526030230
23Verstraeten Stephanie40507045002050205
24Copermans Ingrid50253050303021525190
25Leurs Stephanie35353035305021530185
25Vanderheyden Nadia30403050353021530185
27De Cock Lili50403050001700170
28Kerres Seema30203035353518520165
29Geboers Evy303003530351600160
30Deckx Marcia5000060301400140
31Bammens Rita3050300001100110
32Mombers Elise300007001000100
33Decloedt Emeka900000090090
33Pipers Bianca0050040090090
33Willems Nicky0050004090090
36Kucera Sandra02030350085085
37Philtjens Brigitte080000080080
37Augustyniak Marjan000080080080
39Broos Miranda0003503065065
40Lievens Melissa060000060060
41Mertens Lisbeth025000025025
42Van De Reyd Inneke020000020020
15184