Ranking klassement - Dames

ranking
rankingnaam speler1ste Ranking2de Ranking3de Ranking4de Ranking5de Ranking6de RankingTotaal slechtste resultaatTotaal
1Sylvia Vandereyt1201101106012012064060580
2Brigitte Philtjens1101201201106010062060560
3Corina Marchetti7090901001107053070460
4An Poelmans2070100120706044020420
5Emeka Decloedt401007080708044040400
6Nathalie Theys505070901004040040360
7Isabelle Sagovac207050358011036520345
8Melissa Lievens30605060905034030310
9Marjo Hamstra806006040603000300
10Marcia Deckx60608045502031520295
11Kelly Geboers30805035506030530275
12Els Leurs404030080802700270
13Jinny Smets804045503502500250
14Marina Houben50405035505027535240
14Peggy Omloop208040050502400240
14Sonja Vaes202080500702400240
17Marina Clemens70406006002300230
17Marie-Rose Vanseer60154035356024515230
17Rita Vandereyt405050603002300230
20Silke Raymaekers20603535602023020210
20Evy Houbrechts60256035302023020210
22Seema Kerres20506040352022520205
23Carine Polders25403035504022025195
24Sylvie Ballieu1000000901900190
25Caroline Kerkhofs015308040201850185
26Stephanie Dehasque25500060401750175
26Elise Mombers502035400301750175
28Stephanie Leurs20203550353019020170
29Nadia Vanderheyden152535500251500150
30Jessica Moreas252030500201450145
31Ingrid Copermans252503530251400140
32Maite Lapauw5000030501300130
33Stephanie Verstraeten5030004501250125
34Sabine Tielemans20250350201000100
35Myrthe Leenders0007002595095
36Yvonne Maczolleck900000090090
37Sara Lemmens5020000070070
37Natasja De Haas000700070070
39Nadia Huybrechts0353000065065
40Christa Wienicke600000060060
40Marjan Augustyniak006000060060
42Bianca Piepers0203000050050
42Heidi Vilters0200030050050
44Kimberly Bogemans350000035035
45Smurfke030000030030
46Minne Kerkhofs020000020020
16523