Ranking klassement - Dames

ranking
rankingnaam speler1ste Ranking2de Ranking3de Ranking4de Ranking5de Ranking6de RankingTotaal slechtste resultaatTotaal
1Marchetti Corina1209011070110050070430
2Vandereyt Sylvia1101001206060045060390
2Omloop Peggy1001200809003900390
4Dehasque Stephanie358010012035037035335
5Vaes Sonja70608010080039060330
6Vanseer Marie-Rose70409011030034030310
6Poelmans An60703580100034535310
8Sagovac Isabelle6070509070034050290
9Mankowski Christine011060354502500250
9Theys Nathalie80060605002500250
11Vanderydt Rita35254035120025525230
12Houben Marina6060454050025540215
12Smets Jinny3560703550025035215
14Verstraeten Stephanie40507045002050205
15Geboers Kelly8050353530023030200
16Raymaekers Silke3050506035022530195
16Moreas Jessica4520405060021520195
18Leurs Els60203570001850185
18Houbrechts Evy5025603540021025185
20Wouters Christel50206050001800180
20Polders Carine40305060001800180
22Leenders Myrthe30208040001700170
22De Cock Lili50403050001700170
24Copermans Ingrid5025305030018525160
25Vanderheyden Nadia3040305035018530155
25Kerkhofs Caroline30303506001550155
27Leurs Stephanie3535303530016530135
28Kerres Seema3020303535015020130
29Geboers Evy30300353001250125
30Bammens Rita3050300001100110
30Deckx Marcia500006001100110
32Mombers Elise300007001000100
33Decloedt Emeka900000090090
33Pipers Bianca0050040090090
35Kucera Sandra02030350085085
36Philtjens Brigitte080000080080
36Augustyniak Marjan000080080080
38Lievens Melissa060000060060
39Willems Nicky005000050050
40Broos Miranda000350035035
41Mertens Lisbeth025000025025
42Van De Reyd Inneke020000020020
15153