Ranking klassement - Heren

ranking
rankingnaam speler1ste Ranking2de Ranking3de Ranking4de Ranking5de Ranking6de RankingTotaal slechtste resultaatTotaal
1Mandiau Remo14011015090150064090550
2Hermans Dimitri1101201401501300650110540
3Knops Robbie11014012080120057080490
4Vandiest Bruno150907090140054070470
5Mandiau Roy1307090130110053070460
6Toelen Raf1006090140100049060430
7Poelmans Kris801301307070048070410
8De Laet Kevin90901009090046090370
8Mievis Kris608011070110043060370
10Bongaerts Dominique70907012070042070350
10Vanhamel John90705011080040050350
10Vanlangendonck Marc50808010090040050350
13Wynants Mario80909060003200320
14Steegmans Kurt90080707003100310
15Van De Ven Kenny1001000100003000300
16Leenders Jos6070803580032535290
17Muffels Jan12070090002800280
18Blommen Raf50707080002700270
19Vanhamel Tony7070506065031550265
19Beke Steven7035803580030035265
21Dilissen Stephan7060556070031555260
21Thys Kevin5570904540030040260
21Philipsen Jordy045110604502600260
24Stouten Michael08010070002500250
25Geboers Peter3560557050027035235
25Koziel Johnny45707050002350235
27Parisi Ottavio05570505502300230
28Vanhamel Kevin0065709002250225
29Wouters Glenn3545557050025535220
29Marchetti Perino8080060002200220
29Aresu Severino40607005002200220
29Flemings Stany60060455502200220
33Van Loon Dirk3540554070024035205
34Strouven Valère70350554002000200
35Schaecken Pascal6060700001900190
35Vanhorenbeeck Tony35507035001900190
37Philipsen Sacha06045404001850185
38Pauwels Steven35050454501750175
39Sokolowski Danny3535453545019535160
40Vanbergen Niels015000001500150
40Marchetti Luciano40350354001500150
40Gijbels Geert4040007001500150
40Bongaerts Emmanuel4040007001500150
44Geybels John7035035001400140
45Vercruysse Emmanuel903500001250125
45Aerenhouts Valentin0354545001250125
45Vanbets Philip450080001250125
45Reynders Andy4000404501250125
49Benaets David606000001200120
49Vanhorenbeeck Bram4040040001200120
49Schrijvers Martijn0400404001200120
52Bongaerts Mathijs700004501150115
53Schuddinck Erwin011000001100110
53Janssen Roger000110001100110
53Loenders Luc0350354001100110
56Beckers Vital703500001050105
57Bulen Patrick010000001000100
57Reynders Terry000010001000100
59Laeremans Patrick0050045095095
60Vanbrabant Gino000090090090
61Bertels Kevin3505000085085
61Vandebeek Ben3505000085085
61Verhoft Danny0050350085085
61Peeters Rudi0045400085085
61Philipsen Hubert0350050085085
66Vandeplas Luc800000080080
66Gielen Nico000800080080
66Mols Mike0350045080080
66Barsi Christophe000080080080
70Vankerkhof Patrick3535000070070
70Geysmans Lenny007000070070
70Meurs John000700070070
70De Laet Emmanuel000070070070
70Van Kerckhoven Mario000070070070
75De Kinder Kenneth006000060060
76Willems Yannick050000050050
76Peeters Kristof005000050050
78Cocriamont Niels450000045045
78Steegen Gert450000045045
78Petschnik Ron045000045045
78Mundus Ingo045000045045
78Vandezande Yvan004500045045
78Schreurs Jo004500045045
78Cielen Koen000045045045
85Fredrix Marcel400000040040
85Cambré Shayne400000040040
85Thomas Frank040000040040
85Scholiers Yens040000040040
85Vanbergen Jos040000040040
85Van Diest Detlev000400040040
85Bultinck David000400040040
92Baptist Bert350000035035
92Mertens Tom035000035035
92Palinckx Jonathan035000035035
92Janssens Etienne000350035035
92Maes Jan000350035035
92Benaets Fille000350035035
32849