Ranking klassement - Heren

ranking
rankingnaam speler1ste Ranking2de Ranking3de Ranking4de Ranking5de Ranking6de RankingTotaal slechtste resultaatTotaal
1Francois Schweyen14015001301501407100710
2Kris Mievis1509014015012013078090690
3Bruno Vandiest501101001209015062050570
4Remo Mandiau120801107014011063070560
5Mario Wynants1109090110809057080490
6Nick Cambre11090701001107055070480
7Roy Mandiau7030110901109050030470
8Dimitri Hermans1301008070508051050460
9Sven Wens01101209001204400440
10Kevin De Laet1007060409010046040420
11Kurt Van De Rijck901300140003600360
11Raf Blommen2525901003511038525360
13Marc Vanlangendonck603570451305039035355
14Dominique Bongaerts502550901006037525350
15Kenneth De Kinder400558070903350335
16Bert Baptist80503570706036535330
16Philip Vanbets800804070603300330
18Pascal Schaeken30808080454035530325
19Christophe Barsi35507050807035535320
20Geert Gijbels60704050904035040310
21Gert Steegen60504070408034040300
22Kris Poelmans70013090002900290
22Andy Reynders70204580603531020290
24Kurt Steegmans90705070002800280
24Tony Vanhorenbeeck25603560903530525280
24Wannes Vermeire30459040357031030280
27Ottavio Parisi50258040357030025275
28Stany Flemings50303535708030030270
29John Vanhamel50806070002600260
30Wim Van Oevelen90100600002500250
30Robbie Knops70800010002500250
32Kevin Thys25704060403527025245
32Emmanuel Vercruysse60356045404028035245
34Maarten Alles500403545702400240
35Steven Beke50303540357026030230
35Peter Geboers253060350802300230
35Glenn Van Looy60045070552300230
38Stefan Ratheiser00706050452250225
39Niels Vanbergen8014000002200220
39Patrick Bulen7001500002200220
39Kevin Vanhamel7070008002200220
39Dirk Van Loon702535550352200220
39Johnny Dehasque403007045352200220
44Jordy Philipsen253560600352150215
44Stephan Dilissen50353545404525035215
46Freddy Aerts05035350902100210
47Andre Vandenbosch10003507002050205
48Valere Strouven503045035351950195
49Danny Sokolowski255035350401850185
50Raf Toelen909000001800180
50Jan Maes7007000401800180
52Mario Vankerckhoven25035070451750175
53Glenn Wouters30250358001700170
53Rudi Peeters252540400401700170
53Tim Veresen0000701001700170
56Steven Pauwels25253535353519025165
57Patrick Laeremans25603504001600160
57Alain Laeremans20604004001600160
57Popeye30600350351600160
60Dennis Gorremans5000055501550155
61Bart Delise807000001500150
61Niels Cocriamont25254060001500150
63Severino Aresu6004035001350135
63Perino Marchetti3070003501350135
65Tanguy Borra060700001300130
66Patrick Elskens606000001200120
66Rob Hoeijmakers507000001200120
66Roger Janssen012000001200120
66John Geybels6020000401200120
70Shayne Cambre0003540401150115
70Bjorn Missotten000450701150115
72Emrah000110001100110
72Michael Stouten500000601100110
74Mike Mols2025600001050105
74Edwin Brouwers004560001050105
74Ignace Van Den Eynde025080001050105
77Terry Reynders001000001000100
77Tony Vanhamel006004001000100
79Hubert Philipsen0603500095095
80Marco Bono009000090090
81Kevin Bertels20250400085085
81Patrick Vankerkhof0250060085085
83Elvis2006000080080
84Rudy De Smet0300045075075
85Mimmo Garlisi007000070070
85Alessio Buggea007000070070
85Aaron De Haas000700070070
85Jozef Leenders0003503570070
89Valentin Aerenhouts3000003565065
90Poyon000600060060
91John Meurs3520000055055
91Benny Breels3025000055055
93Bjorn Vervloet500000050050
93Antonio Alvano500000050050
93Theo Manidau500000050050
93Emmanuel Bongaerts2030000050050
93Nico Gielen050000050050
98Geert Ceyssens450000045045
98Ron Vrosch2025000045045
100David Pirotte2020000040040
100Danny Kuypens000400040040
102Bart Beankens350000035035
102Karel Braeckmans350000035035
102Florendo Bono003500035035
102Luc Loenders000350035035
102Ben Vandebeek000350035035
102Ingo Mundus000035035035
108Jesse Sacre300000030030
109Spekkie250000025025
109Rene Dewispelaere250000025025
109Johan Reynders250000025025
109John Marra250000025025
109Patrick Troosters250000025025
109Pascal Haulotte025000025025
115Christophe Stoops200000020020
115Peter Janssen200000020020
115Carmelo Buggea200000020020
115Maikel Ryckaert200000020020
39783