Ranking klassement - Heren

ranking
rankingnaam speler1ste Ranking2de Ranking3de Ranking4de Ranking5de Ranking6de RankingTotaal slechtste resultaatTotaal
1Mandiau Remo1401101509015014078090690
2Hermans Dimitri110120140150130110760110650
3Mandiau Roy130709013011015068070610
4Knops Robbie1101401208012005700570
5Vandiest Bruno1509070901408062070550
5Toelen Raf100609014010012061060550
7Poelmans Kris80130130707010058070510
8Mievis Kris60801107011013056060500
9De Laet Kevin909010090907053070460
10Bongaerts Dominique709070120709051070440
10Vanhamel John907050110809049050440
10Vanlangendonck Marc508080100909049050440
13Philipsen Jordy04511060451103700370
14Leenders Jos60708035807039535360
15Blommen Raf507070800803500350
16Thys Kevin55709045407037040330
17Beke Steven70358035806036035325
18Wynants Mario80909060003200320
18Aresu Severino4060700501003200320
20Vanhamel Kevin00657090903150315
20Vanhamel Tony707050606503150315
20Dilissen Stephan706055607003150315
23Steegmans Kurt90080707003100310
24Geboers Peter35605570507034035305
25Van De Ven Kenny1001000100003000300
25Flemings Stany600604555803000300
27Parisi Ottavio055705055552850285
28Muffels Jan12070090002800280
29Wouters Glenn35455570505030535270
30Pauwels Steven350504545802550255
30Schaecken Pascal60607000652550255
32Stouten Michael08010070002500250
32Van Loon Dirk35405540704528535250
32Strouven Valère703505540502500250
35Philipsen Sacha060454040602450245
36Koziel Johnny45707050002350235
37Marchetti Perino8080060002200220
38Sokolowski Danny35354535455024535210
39Geybels John70350350551950195
39Marchetti Luciano403503540451950195
39Gijbels Geert40400070451950195
39Bongaerts Emmanuel40400070451950195
43Vanhorenbeeck Tony35507035001900190
43Benaets David6060000701900190
45Beckers Vital7035000701750175
46Bongaerts Mathijs7000045551700170
47Loenders Luc03503540451550155
48Vanbergen Niels015000001500150
49Philipsen Hubert0350050451300130
50Vercruysse Emmanuel903500001250125
50Aerenhouts Valentin0354545001250125
50Vanbets Philip450080001250125
50Reynders Andy4000404501250125
54Vanhorenbeeck Bram4040040001200120
54Schrijvers Martijn0400404001200120
54Van Kerckhoven Mario000070501200120
57Schuddinck Erwin011000001100110
57Janssen Roger000110001100110
59Benaets Fille000350701050105
59De Kinder Kenneth006000451050105
61Bulen Patrick010000001000100
61Reynders Terry000010001000100
63Laeremans Patrick0050045095095
63Cielen Koen0000455095095
63Mundus Ingo0450005095095
66Vanbrabant Gino000090090090
67Bertels Kevin3505000085085
67Vandebeek Ben3505000085085
67Verhoft Danny0050350085085
67Peeters Rudi0045400085085
71Vandeplas Luc800000080080
71Gielen Nico000800080080
71Mols Mike0350045080080
71Barsi Christophe000080080080
75Vankerkhof Patrick3535000070070
75Geysmans Lenny007000070070
75Meurs John000700070070
75De Laet Emmanuel000070070070
75Dalemans Renier000007070070
75Desmedt Rudy000007070070
81Dehasque Johnny000005555055
82Willems Yannick050000050050
82Peeters Kristof005000050050
82Crama Johnny000005050050
85Cocriamont Niels450000045045
85Steegen Gert450000045045
85Petschnik Ron045000045045
85Vandezande Yvan004500045045
85Schreurs Jo004500045045
90Fredrix Marcel400000040040
90Cambré Shayne400000040040
90Thomas Frank040000040040
90Scholiers Yens040000040040
90Vanbergen Jos040000040040
90Van Diest Detlev000400040040
90Bultinck David000400040040
97Baptist Bert350000035035
97Mertens Tom035000035035
97Palinckx Jonathan035000035035
97Janssens Etienne000350035035
97Maes Jan000350035035
34202